keeps moving, stays cool

JSME TRANSBOZEN

Od roku 1978 jsme spolu s nám svěřeným zbožím v pohybu kolem našeho krásného světa. Překračování hranic, neustálé rozšiřování potenciálu a růst za hranice sebe sama – to byla vždy naše firemní filozofie a jako rodinná firma zůstáváme tomuto principu věrni.

Díky naší sofistikované logistické síti ve 4 lokalitách a odborným znalostem v oblasti chladírenských přeprav jsme se v posledních letech etablovali jako spolehlivý partner v potravinářském průmyslu. Naše síla spočívá v udržení chladné hlavy: přesné dodávky jsou pro nás samozřejmostí a jako přepravní společnost s certifikací ISO, IFS a ekologickou certifikací se spoléháme na nejvyšší standardy.

80
nákladních vozidel v našem vozovém parku
160
zaměstnanců
45
let zkušeností z přepravy
45000
m² skladovací plochy
50000
paletových míst

zastoupení na mezinárodní úrovni

JEDNA SÍŤ, ČTYŘI MÍSTA

Koordinujeme, organizujeme a řídíme celou logistiku a každou přepravu až po nejsložitější tok zboží, a to nejcitlivější zboží. S našimi čtyřmi lokalitami jsme přítomni po celé Evropě: dvě z nich se nacházejí v severní Itálii (zóna Verona/Veneto a Bolzano/Jižní Tyrolsko), jedna v Rakousku (zóna Schwaz v Severním Tyrolsku) a další v Jihočeském kraji České republiky (okres Strakonice). Jako váš spolehlivý partner v oblasti dopravy, logistiky, dovozu a vývozu máme rozsáhlé odborné znalosti od skladování celního zboží až po přepravu potravin a nepotravinového zboží.

skladování podle potřeby a přání

SKLADOVÁNÍ

Zboží, které nám bylo svěřeno, podléhá nejen komplexnímu sledování a profesionální kontrole během přepravy v kamionech: v naší centrále v Laionu, ve skladu ve Vompu (Severní Tyrolsko) a v poslední lokalitě v Mozzecane (VR) máme velkorysé skladovací prostory pro skladování a skladování celního zboží. V těchto uzlech plynule monitorujeme a kontrolujeme tok zboží a teploty. Ať už se jedná o potraviny nebo nepotravinářské zboží – naše sklady s řízenou teplotou poskytují vždy bezpečné místo pro vaše cenné a citlivé zboží.

chladné přepravy

OD NEPOTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ AŽ PO SPECIÁLNÍ PŘEPRAVU PRO ZAVĚŠENÍ MASA

Díky detailnímu know-how v oblasti speciálních přeprav v potravinářství jsme dlouhodobým a důvěryhodným partnerem mnoha klientů – včetně několika velkých korporací. Vaše nejcitlivější zboží je u nás v dobrých rukou. Značný počet našich nákladních automobilů má proto chladírenské přívěsy s dráhami pro masové trubky speciálně vybavené pro přepravu zavěšeného masa. Díky rozsáhlé síti obsluhujeme velkou část evropských zemí a nabízíme řešení na míru pro zasilatelství a logistiku potravin díky naší pokročilé technologii chlazení a přesné regulaci teploty. Stojíme si za svým slibem udržovat chladící řetězec na 100 %.

s udržitelností v rychlém tempu

ZELENÁ LOGISTIKA

Zajištění udržitelné logistiky a dopravy je jedním z našich předních zájmů. Jako ekologicky certifikovaný a inovativní rodinný podnik je pro nás samozřejmostí provoz vozového parku s kapalným bioplynem (LNG). Monitorování a řízení teploty v nákladních vozidlech a skladech šetří značnou energii a efektivní a šikovné plánování do značné míry zabraňuje prázdným jízdám nákladních vozidel. Zabránění a snížení emisí je však jen část: protože udržitelnost je důležitá také v sociální oblasti – náš závazek se vztahuje rovněž na konstruktivní a zaměstnaneckou pracovní kulturu.